Przyczepy Lorries

Przyczepy Lorries

Nasza firma rozpoczęła swą działalność w 1999 roku, od tamtego czasu zdobyła uznanie i zaufanie na rynku. Wyróżnia nas solidność i bardzo dobra obsługa klientów. Przyczepy Lorries to gwarancja jakości uzyskana dzięki najnowszym technologiom i kontroli jakości na każdym etapie produkcji, dlatego jesteśmy liderem w branży oferowanych produktów na rynku przyczep. W naszej szerokiej ofercie znaleźć można przyczepy Lorries:

Przyczepa uchylna (innowacyjny system zawiasów do demontażu tylnej i przedniej burty, możliwość rozłożenia do płaskiej platformy, Wodoodporna i antypoślizgowa sklejka podłogi, dwie podłużnice stanowi element konstrukcyjny ramy i dyszla, karoseria antykorozyjna).

Przyczepa burtowa Lorries

Przyczepa burtowa wzmocniona (jest największą przyczepą burtową Lorries, sztywna rama, duża trwałość, antypoślizgowa podłoga, możliwy transport większy od gabarytu platformy załadunkowej).

Przyczepa uchylna (mniejszy z dostępnych modeli, skrzynia ładunkowa wyposażona w zawias i zamknięcie umożliwia jej uchylenie, możliwy demontaż do płaskiej platformy, antypoślizgowa podłoga, antykorozyjna karoseria).

Przyczepa podłodziowa (przystosowana do transportu jachtów i łodzi o długości do 7,8 m, dysponują systemem otwieranych lamp tylnych dla zapewnienia trwałości lamp, jest bez belki zderzaka, przez co jest dużo łatwiejsza w obsłudze).

Przyczepa do transportu pojazdów i maszyn (zapewnia stabilny transport na przykład maszyn budowlanych, duża trwałość dzięki sztywnej ramie z profili, wzmocnioną rampa najazdowa umożliwia wjazd różnego rodzaju pojazdów, wodoodporna i antypoślizgowa sklejka podłogowa ).

Przyczepy Lorries - laweta

Przyczepa Laweta (sztywna i wytrzymałą konstrukcja ramy transportowej, konstrukcja składa się z dwóch siłowników amortyzujących podczas zamykania i otwierania, rama i dyszel wykonane z profili zamkniętych połączonych są ze sobą na stałe).

Przyczepy Lorries są uniwersalne, dostępne i łatwe w użytkowaniu. Dają poczucie komfortu jazdy w każdych warunkach, podczas niepodziewanych sytuacji i trudnych wyzwaniach związanych z załadunkiem.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl